Pozdrav z Motola

O nás Fóra Obecná Pozdrav z Motola

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Renata Balážová a poslední změna proběhla před 4 roky, 10 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #1099

  Iva Svobodová
  Moderátor

  Ahojky lidi.
  Tak o začátku tohoto roku jsem měla jiné představy 🙁 . Dneska máme za sebou kolonoskopii a nález ohromil všechny zůčastněné – i přes super krevní výsledky má naše dítko rozjetý zánět v celém tlustém střevě, které už dlouho nepoužívá. Jojo evidentně občas překvapí i zjevně zdravý jedinec….. Takže začínáme nové kolo a Fresubinu zdar…..

 • #1100

  Daniela Bártlová
  Účastník

  čauky.My jedem do Motola v uterý na konrolu.Také jsem zvčdavá jak dopadnem s tim žloutnutím.Uvidíme.Budou to Liborkovi nějak léčit,nebo to bude muset ven?Jste ještě v nemocnici nebo doma_? Daniela B.

 • #1101

  My taky super Terka je po endoskopii a našli jí vředy v tenkém střevě,zítra budu mluvit ze Stýblovou co s tím :o((( A pozdravuje všechny Květa Hudcová,kteá by se ráda zaregistrovala na stránky,ale neumí to…Taky jsou s Áňou v Motole s bolením břicha.

 • #1111

  Renata Balážová
  Účastník

  My jsme se z Motola vrátili před týdnem. Týden jsme tam byli taky se zánětem. Jsme tam víc, než doma. Dneska v noci to vypadalo na další výjezd, ale uklidnilo se to.

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Comments are closed.